Ard

Forum pełne magii, przygód, potworów i wyzwań.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy na Ard Gaeth!

Reinkarnacja forum rozpoczęta.

Zapraszamy do gry!
Sprawdźcie ogłoszenia Etap 2: Zakładanie KP oraz wprowadzenie w świat

#1 2014-04-18 16:33:21

 Patariko Mahtaw

http://i.imgur.com/2XaDORw.jpg

28355663
Call me!
Zarejestrowany: 2013-08-21
Posty: 260
Punktów :   
Siła: 37
Wytrzymałość: 27
Szybkość: 37
Zręczność: 37
Zmęczenie/Mana: 5100
PN: viewtopic.php?id=243
Złoto: viewtopic.php?id=233

Nagrody za fabuły

-Walki - od 6 do 20 PN. Jeśli MG uzna, że różnica między graczami była znaczna może manipulować nagrodą jednak w granicach rozsądku
-Fabuły - od 1 do 30 PN. Nagradzane są tylko fabuły zawierające walkę i prowadzone przez MG, to on wyznacza nagrody.
-Misje:
Łatwe 10PN
Normalne 30PN
Trudne 60PN
Epickie 100PN


W fabułach można uzyskać dodatkowe nagrody w postaci złota i przedmiotów. Misje posiadają własne wynagrodzenie. Kiedy w trakcie misji odbywa się fabuła z walką jest ona nagradzana jednak maksymalna nagroda to 15 PN.


"Istnieje tylko Zło i Wielkie Zło, a za nimi oboma, w cieniu, stoi Bardzo Wielkie Zło. Bardzo Wielkie Zło to takie, którego nawet wyobrazić sobie nie możesz, choćbyś myślał, że nic już nie może cię zaskoczyć. I widzisz, niekiedy bywa tak, że Bardzo Wielkie Zło chwyci cię za gardło i powie: „Wybieraj, bratku, albo ja, albo tamto, trochę mniejsze”. (…) Mniejsze zło istnieje, ale my nie możemy wybierać go sami. To Bardzo Wielkie Zło potrafi nas do takiego wyboru zmusić. Czy tego chcemy, czy nie."
"Zło to zło. Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte (…), jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale."
"Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy."

Muzyka

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mehoffera103.pun.pl www.powerofsharinganforum.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.chemiaumcs.pun.pl www.wizut.pun.pl